www.Posnet-Revo.pl
Kasa fiskalna Posnet Revo

Kasa fiskalna Posnet Revo

Przechowuje kopie paragonów w formie elektronicznej, szybko wystawia potwierdzenia sprzedaży i umożliwia, w zależności od wersji, zdefiniowanie 10 000 lub 15 000 PLU w bazie towarowej - Posnet Revo. To nie wszystko, ponieważ kasa może zostać zintegrowana z wagą elektroniczną, która waży w zakresie do 15 kg, jak również gwarantuje współpracę z wieloma urządzeniami w tym samym momencie, np. skanerem kodów, terminalem płatniczym oraz szufladą na pieniądze. Dodatkowo, model Revo został wyposażony w 2 duże wyświetlacze graficzne, oferuje wydruk NIP-u nabywcy na paragonie i jest dostępny w aż 6 wersjach kolorystycznych. Zaawansowana technologicznie kasa rejestrująca, która zwiększy nie tylko prestiż Twojego przedsiębiorstwa, ale także efektywność obsługi klientów.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Urządzenie fiskalne zintegrowane z wagą elektroniczną

Urządzenie fiskalne zintegrowane z wagą elektroniczną

Model Revo to pierwsza kasa fiskalna, która zapewnia tak proste połączenie z wagą elektroniczną. Dzięki temu zyskasz błyskawiczny dostęp do tarowania i zerowania szalki przy użyciu klawiatury urządzenia rejestrującego. Oprócz tego, wyniki pomiarów będą się pojawiały na wyświetlaczu kasy, co znacznie usprawni obsługę klientów. Postaw na wielozadaniowe rozwiązanie technologiczne.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Zamów kasę z precyzyjną wagą elektroniczną

Zamów kasę z precyzyjną wagą elektroniczną

Oferowana wraz z kasą fiskalną Posnet Revo waga elektroniczna zagwarantuje Ci precyzyjne ważenie produktów. Urządzenie pracuje w zakresie do 15 kg, z dokładnością do 5 g. Dzięki temu waga obsłuży zarówno lżejsze, jak i cięższe elementy asortymentu. Poza dużą funkcjonalnością, urządzenie charakteryzuje się też solidną konstrukcją – jego jego szalkę wykonano ze stali nierdzewnej.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Jednoznaczna identyfikacja produktów lub usług

Jednoznaczna identyfikacja produktów lub usług

Przy pomocy Revo jednoznaczna identyfikacja asortymentu nie będzie żadnym wyzwaniem! Urządzenie oferuje zdefiniowanie dużej bazy towarowej, która jest dostępna w 2 konfiguracjach - 10 000 bądź 15 000 PLU. Revo wystawia również paragony fiskalne, na których mogą się znaleźć nazwy towarów lub usług o długości do 40 znaków. Dzięki temu nie będziesz musiał korzystać z skróconych opisów oraz unikniesz konieczności programowania PLU w grupach.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci SD

Zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci SD

Dzięki Posnet Revo nie będziesz musiał składować mnóstwa papierowych wydruków z kasy. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w moduł elektroniczny, który oferuje przechowywanie kopii potwierdzenia sprzedaży na karcie SD (pojemność 4 GB). Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność rolek papieru termicznego, ale także znacznie większe bezpieczeństwo interesów Twojej firmy - w każdej chwili będziesz mógł zarchiwizować dane z kasy na komputerze lub innym nośniku, np. płycie DVD.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Błyskawicznie wystawia potwierdzenia sprzedaży

Błyskawicznie wystawia potwierdzenia sprzedaży

Kasa fiskalna Revo posiada szybki mechanizm drukujący, który wystawia paragony z zawrotną prędkością 47 linii/s. Dzięki temu nabywcy nie będą musieli czekać w nieskończoność na otrzymanie potwierdzenia sprzedaży. Oprócz tego, zastosowany w tym modelu mechanizm drukujący cechuje się łatwością obsługi. Wszystko dzięki systemowi drop-in - wrzuć i drukuj - który zapewnia sprawne zainstalowanie rolki.

Wystawia paragony z NIP-em klienta

Rozporządzenie Ministra Finansów z 14 marca 2013 roku wymaga od Ciebie, abyś używał urządzenia fiskalnego, które umożliwia wydruk NIP-u klienta na paragonie (na życzenie nabywcy). Z Revo dostosujesz prowadzenie ewidencji do funkcjonującego prawa. Dodatkowo, kasa posiada też funkcję zaprogramowania maksymalnej kwoty, do której NIP klienta będzie drukowany na paragonie. Jeśli należność nie wyniesie więcej niż 450 zł, potwierdzenie sprzedaży z NIP-em nabywcy może pełnić rolę uproszczonej faktury.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Ethernet w standardzie!

Ethernet w standardzie!

Kasa marki Posnet doskonale sprawdza się podczas współpracy z innymi urządzeniami. Model Revo został wyposażony w wiele portów komunikacyjnych, w tym Ethernet, USB oraz RS-232, ale możesz go również zamówić z dodatkowymi interfejsami - Wi-Fi, GPRS, PS2. Dzięki temu kasa będzie mogła wymieniać z wagą elektroniczną, skanerem kodów kreskowych, drukarką paragonową, komputerem lub terminalem płatniczy. Co więcej, bez problemu podłączysz do niej szufladę kasową.

2 wyświetlacze i programowalna klawiatura

Kasa fiskalna marki Posnet umożliwi Ci szybką i sprawną obsługę klientów. Urządzenie wyposażono w 2 wyświetlacze - nabywcy i użytkownika - dzięki czemu gwarantuje stały dostęp do przejrzystych komunikatów dotyczących przebiegu sprzedaży. Dodatkowo, kasa umożliwi Ci używanie klawiatury, standardowej lub silikonowej z podświetlaniem, na której umieszczono 14 klawiszy funkcyjnych z możliwością zdefiniowania w 3 poziomach - 42 skróty. Trudno o drugie tak intuicyjne w obsłudze urządzenie rejestrujące. Posnet Revo już dziś może należeć do Ciebie.

Kasa fiskalna Posnet Revo - Solidnie wykonane i eleganckie urządzenie fiskalne

Solidnie wykonane i eleganckie urządzenie fiskalne

Model Revo cechuje się nie tylko ogromną funkcjonalnością, ale także wytrzymałą konstrukcją i eleganckim designem. Wymiary kasy to jedynie 159 x 133 x 225 mm (szerokość, wysokość, długość), więc zmieści się ona na większości stanowisk pracy. Co więcej, model Revo jest dostępny w aż 6 wersjach kolorystycznych - śnieżna biel, limonkowa zieleń, słoneczny żółty, błękit oceanu, ognista czerwień i elegancki fiolet. Dzięki temu dostosujesz design swojego urządzenia do przestrzeni, w której prowadzona jest sprzedaż.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Revo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Revo Online

Kasa fiskalna
Posnet Revo Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij