www.Posnet-Revo.pl
Kasa fiskalna Posnet Revo Online Kasa fiskalna Posnet Revo Online Kasa fiskalna Posnet Revo Online

Kasa fiskalna Posnet Revo Online

Oto nowoczesna kasa Posnet, która zaoferuje Ci nie tylko funkcje online, ale także szeroki wybór wariantów technologicznych. Urządzenie pozwala na zdefiniowanie 10 000 albo 15 000 PLU, może zostać połączone z szalką ważącą (praca w trybie kaso-wagi) oraz jest dostępne z opcjonalnymi interfejsami komunikacyjnymi, m.in. modułem Wi-Fi i modemem GSM. Revo Online wyróżnia się też bardzo szybkim wydrukiem paragonów - z prędkością 47 linii/s - oraz dziecinnie prostym montażem rolki papieru termicznego. Co więcej, urządzenie współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas albo przewodowo (USB, Ethernet), albo bezprzewodowo (Wi-Fi, GSM). Zainwestuj w elegancką, wielofunkcyjną technologię sprzedaży, która odpowie na potrzeby Twojej firmy!

Spełnia kryteria systemu kas online

Kasa Posnet spełnia kryteria systemu online. Urządzenie m.in. gwarantuje współpracę z serwerami Centralnego Repozytorium Kas. W standardowej wersji modelu Revo Online łączność z CRK odbywa się przewodowo: przez Ethernet (sieć LAN) albo USB (za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu). W kasie Posnet można jednak zastosować zarówno moduł Wi-Fi, jak i modem GSM. Wspomniane interfejsy komunikacyjne zapewniają bezprzewodową transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas. Co więcej, model Revo Online jest kompatybilny z wieloma terminalami płatniczymi oraz zapisuje istotne informacje w pamięci chronionej (m.in. raporty dobowe i kopie paragonów).

Połącz swoją kasę z opcjonalną szalką ważącą

Kasa fiskalna Revo Online może zostać w dowolnej chwili zintegrowana z szalką ważącą. Jeżeli zamówisz takie rozwiązanie technologiczne, zyskasz urządzenie z funkcjonalnością kaso-wagi. Revo Online zaoferuje Ci wtedy sprawne wykonywanie pomiarów masy towarów przy zastosowaniu panelu kasjera (graficznego ekranu i klawiatury). Poza tym, szalka, którą da się podłączyć do tej kasy fiskalnej, zapewnia nie tylko obsługę produktów o maksymalnej wadze 15 kg, ale także korzystanie z przydatnych funkcji, m.in. zerowania i tarowania. Postaw na wszechstronne urządzenie od Posnet!

Wygodne zarządzanie asortymentem firmy

Przy zamawianiu Revo Online możesz zdecydować, ile pozycji towarowych obsłuży Twoja kasa fiskalna. W tym modelu do wyboru są 2 warianty technologiczne - 10 000 lub 15 000 PLU. Ponadto, w obydwu wersjach kasa Revo Online umożliwia stosowanie precyzyjnych nazw produktów i usług (do 40 znaków w każdej). Urządzenie oferuje również zdefiniowanie do 100 grup towarowych i 35 rabatów/narzutów. Z kasą Revo Online zarządzanie asortymentem przedsiębiorstwa stanie się wygodne i skuteczne, jak nigdy wcześniej!

Płynna współpraca z różnymi urządzeniami

Revo Online bez problemu odnajdzie się w rozwiązaniu sprzedażowym, które pracuje w Twojej firmie. Ta kasa fiskalna już w standardzie obsługuje różnorodne porty komunikacyjne: Ethernet, USB (host) i 4 x RS-232. Revo Online zapewnia więc płynną współpracę z innymi urządzeniami w firmie, np. komputerem, skanerem kodów, szufladą, weryfikatorem cen, drukarką bonową, terminalem płatniczym czy wagą (zintegrowaną bądź samodzielną). Co więcej, w tej kasie fiskalnej Posnet można zastosować zarówno multiplekser z dodatkowymi złączami komunikacyjnymi (PS2, 2 x RS-232), jak i interfejsy do bezprzewodowej transmisji danych: GPRS oraz Wi-Fi.

Wystawia dokumenty z prędkością 47 linii na sekundę

W kasie fiskalnej Revo Online obecny jest wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny, który umożliwia dziecinnie prostą instalację rolki papieru termicznego. Dzięki temu wymiana materiału eksploatacyjnego w urządzeniu nie sprawia kłopotu nawet początkującym sprzedawcom. Poza tym, Revo Online drukuje paragon fiskalny bezpośrednio w kierunku nabywcy, umożliwiając mu szybkie odebranie dowodu sprzedaży. Równie ważny w przypadku tego urządzenia jest fakt, że wystawienie wspomnianego dokumentu zajmuje dosłownie chwilę! Technologia wydruku Posnet Revo Online pracuje z prędkością 47 linii/s.

Dostosujesz paragony fiskalne do bieżących potrzeb

Przy zastosowaniu kasy Posnet Revo Online nie tylko umieścisz logo Twojego przedsiębiorstwa w nagłówku paragonu, ale także dostosujesz wspomniany dowód sprzedaży do bieżącej sytuacji. Na wydruku tego typu da się zawrzeć np. informację o aktualnej promocji czy dodatkową grafikę w stopce. Model Revo Online marki Posnet pozwala również na wystawienie paragonu fiskalnego z NIP-em nabywcy. Poza tym, kasa zapewnia podejrzenie i zmodyfikowanie dowodu sprzedaży przed jego wydrukiem (zatwierdzeniem).

2 obszerne ekrany i klawiatura z programowalnymi przyciskami

Kasę fiskalną Posnet Revo Online wyposażono w przyjazny w obsłudze interfejs kasjera. Urządzenie posiada 2 podświetlane ekrany (nabywcy i operatora), które zapewniają łatwy dostęp do czytelnych informacji o przebiegu transakcji. Dodatkowo, klawiatura Revo Online jest dostępna w 2 wersjach - mechanicznej lub silikonowej - oraz pozwala na ustawienie nawet do 42 skrótów. Przyciski funkcyjne w kasie Posnet można skonfigurować tak, żeby szybko wywoływały konkretne pozycje towarowe (PLU) lub wybrane opcje w menu urządzenia.

Przypomni o raporcie dobowym i przeglądzie serwisowym

Kasa rejestrująca Posnet zagwarantuje Ci dostęp do wielu przydatnych rozwiązań. Urządzenie pozwala np. na skonfigurowanie istotnych przypomnień, dotyczących zarówno konieczności wykonania raportu dobowego lub miesięcznego (okresowego), jak i zbliżającego się terminu przeglądu technicznego. Ponadto, model Revo Online oferuje zdefiniowanie 16 użytkowników - wraz z indywidualnym trybem sprzedaży dla każdego operatora kasy fiskalnej.

Niewielkie gabaryty i eleganckie wzornictwo

To urządzenie fiskalne marki Posnet wyróżnia się nie tylko rozbudowaną funkcjonalnością i wysokimi parametrami technicznymi, ale też dbałością o jakość wykonania i przykuwającym wzrok wyglądem. Dzięki temu model Revo Online szybko stanie się wizytówką Twojej działalności. Ponadto, urządzenie nie zajmie wiele przestrzeni na stanowisku obsługi nabywców. Wymiary kasy Posnet Revo Online wynoszą zaledwie 159 x 133 x 225 mm (szerokość, wysokość, długość).

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Revo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Farex Online Pro 600

Kasa fiskalna
Farex Online Pro 600

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij